Náš tým

Bc. Radek Navrátil

Předseda MO 

35 let/Manažer výrobního systému

člen Rady Města a Finančního Výboru

Kandidát do PS PČR 2013

Životní motto: "Orli nelétají ve formacích" T. Baťa

Další informace: https://www.cssd-zlinskykraj.cz/volby/kandidati/119-kandidati-zlinskeho-kraje/632-bc-radek-navratil

Facebook: https://www.facebook.com/vsehlasy  

 Odkazy: https://cssdhulin.webnode.cz/o-nas/

E-mail: radeknavratil78@gmail.com

Josef Navrátil

1. místopředseda MO

63 let/ důchodce

Jsem zakládajícím členem MO ČSSD Hulín a byl jsem jejím předsedou 13 let. Mojí prioritou je spokojený život občanů v Hulíně. Věnuji se převážně problematice bydlení, ať už v rámci Sdružení Ochrany Nájemníků nebo jako místopředseda Okresního výkoného výboru ČSSD Kroměříž. Jsem v důchodu a svůj čas hodlám věnovat práci pro město Hulín. Mojí zálibou je malá farma v Hošticích u Litenčic.

 

Věra Bakalíková

člen výboru MO

49 let/ technik - přípravář
e-mail: bakalikova@rovina.cz


Vystudovala jsem gymnázium v Holešově. V letech 1984 - 1996 jsem pracovala na Městském úřadě v Hulíně, odboru výstavby, poté ve stavební firmě MORAVASTAV Kroměříž, spol.   s r.o.  Od roku 2003 pracuji ve společnosti Rovina, a.s. na pozici technik - přípravář. Na kandidátce ČSSD jste mne zatím mohli vidět jako nestraníka, což se přibližně před rokem změnilo. Stala jsem se členkou místní organizace. Jsem pracovitá, spolehlivá a svůj volný čas využívám aktivně ( práce, sport, kultura, vzdělávání ). V budoucnu bych ráda  pomáhala občanům našeho města s řešením jejich problémů minimálně tak, jak tomu bylo již za mého působení na odboru výstavby.

Libor Simerský

člen výboru MO

40let / operátor

EmailLibor.Simersky@seznam.cz

člen zastupitelstva, komise pro životní prostředí a cestovní ruch

Jsem Jsem členem ČSSD již od roku 2000 a deset let jsem byl místopředsedou místní organizace. Chtěl bych se nadále podílet na rozvoji města v oblasti sportu, životního prostředí a propagaci cestovního ruchu. Jsem rozvedený a mám tři děti. Rád cestuji, mým velkým zájmem je turistika a v neposlední řadě také hudba.

 

Ing. Jan Rolinek, MBA

40 let / letecký inženýr

Členem místní organizace jsem teprve krátce. Od dětsví je můj život spojen s letectvím a létáním, vystudoval jsem leteckou katedru na VUT v Brně. Již pět let jsem členem akrobatického leteckého družstva ČR. Za tu dobu jsem vybojoval na mistrovstvích světa pro ČR 6 medajlí a jsem úřadujícím mistrem světa. Celý svůj profesní život jsem se věnoval zahraničnímu prodeji a marketingu. Za svou profesní éru jsem měl možnost poznat život a kulturu v mnoha zemích na všech obydlených kontinentech světa. 

Jan Šindelář

24 let / Podnikání v oblasti finančnictví a bankovnictví, obchodní činnost, umělecká činnost 

Email: Jan.sindelar112@gmail.com

Jsem člověk, co neposedí na místě. Vždy se snažící být tu pro ostatní a vyvíjet se. V současné době se věnuji především Finančnímu poradenství a okrajově pak ohňové show, která v Hulíně funguje již sedm let. K sociální demokracii tíhnu především proto, že se v domácí péči staráme o osobu se změněnou pracovní schopností. Když vidím všechny ty křivdy, co se na těchto lidech konají, chci s tím dříve či později něco udělat. Proto ČSSD.

 

Šárka Láníková

22 let /Student - Masarykova univerzita

Email: lanikovas@gmail.com

Studuji na Masarikově univerzitě v Brně obor Klinická biochemie. Jsem mladá a velmi ambiciózní, proto téměř všechen svůj čas věnuji studiu. Pokud se najde chvilka volného času, pak ji strávím nad knihou, nebo poslechem hudby. Ke studiu si přivydělávám jako administrátor e-shopů s RC modely. 

 

Monika Pátíková

37 let/ Obchodní asistent

Email: pat.mon@email.cz

Jsem absolventkou Obchodní ademie v Brně, původní profesí účetní. V současnosti již třetím rokem pracuji jako obchodní zástupce. Jsem rozvedená a mám sedmnáctiletého syna. Mé povahové vlastnosti jsou úpřimnost, jednání na rovinu, ambicioznost a cílevědomost. K mým zálibám patří na prvním místě rodina,ale také příroda, cyklistika, cestování a zahradničení.

 

Lenka Kolaříková

38 let / zaměstnanec města Kroměříž

E-mail: kolarikova-lenka@seznam.cz

Pracuji jako referent státní správy na Městském Úřadě v Kroměříži. Nejvíce volného času trávím s dětmi. Jsem sportovně založená a ráda vyrazím i za kvalitní kulturou.

Ing. Martin Janoušek

32let / autorizovaný inženýr pro pozemní stavby

Email: Ing.martin.janousek@centrum.cz

Pracuji jako projektant u firmy Ateliér91 spol s.r.o. ve Zlíně a zároveň podnikám jako projektant/architekt. Vystudoval jsem fakultu stavební na Vysokém učení technickém v Brně. Na prvním místě je u mě má rodina. Mám tříletou dceru a ročního syna. Když zbyde chvilka času, pak se rád věnuji posilování nebo tvořím papírové modely vojenské techniky z I. a II. světové války.

 

Jan Láník

29 let/ Finanční poradce

Pracuji jako finanční poradce pro firmu Royal Vision. Mám půlroční dcerku a té věnuji většinu svého volného času. Pokud mi nějaký ten čas zůstane, pak velmi rád čtu a vzdělávám se především v oboru financí. Jsem velmi komunikativní, přátelský a rád poznávám nové lidi. V politické sféře jsem nováček a tak se především učím a nasávám cenné informace.

Veronika Stavinohová

31 let / prodavačka

Mám dvě děti, syna a dceru. Pracuji v Hulíně ve velkoobchodě Albert jako prodavačka specialistka. Mezi mé záliby patří muzika, příroda, turistika, cestování a hlavně práce s lidmi.

 

Nicole Karamonová

22 let/ mateřská dovolená

Jsem vyučená kadeřnice a donedávna jsem podnikala. Momentálně jsem na mateřské dovolené se svou půlroční dcerkou, které věnuji veškerou svou energii. Má rodina je pro mě vším. Mezi mé koníčky patří kolečkové brusle a on-line bazárek s dětským zbožím.

Petr Šindelář

23let/ student